Japonské stěny

Hledáte způsob, jak efektně stínit dopadající světlo zvenčí a zároveň originálně oživit interiér? Můžete si vybrat závěs nebo praktické žaluzie, inspirujte se můžete i v exotickém Japonsku. Dlouhé panely pevné látky s krásnými vzory dokreslí vzhled místnosti a dodají ji mimořádnou noblesu.

Dlouhé a poměrně široké pruhy látky jsou vypnuté v samostatných panelech. Jejich pohyb do stran podél okna vede tenká kolejnice. Panely můžete zakrýt výhled z okna a vytvořit pocit soukromí, panely však můžete i vzájemně kombinovat a jen clonit přímé dopadající světlo.

Japonské stěny působí vzdušně a lehce, látka však dokáže dobře clonit a i v horkém letním dni pomůže udržet příjemnou teplotu a stín v bytě.

Unikátní kresby, stylizace zvířat, inspirace různými druhy písma, ale i motivy přírody nebo krajiny zapůsobí uklidňujícím dojmem. Japonské stěny mohou vytvořit elegantní základ, využitím světlých a pastelových barev opticky zvětší a projasní celý interiér. Japonské stěny však mohou převzít i roli dominantního dekoračního prvku. Ve velké ploše mohou kontrastovat výraznými barvami nebo nápaditou kresbou.