Speciality a ostatní

V nabídce specializovaného obchodu můžete vybírat doslova jakýkoliv bytový textil. Elegantní interiér oživí nejen velké plochy oken, ve kterých se budou vyjímat originální záclony nebo nápadité závěsy. Vybrat můžete nové prvky i pro oživení ložnice, kuchyně nebo dokonce koupelny.

Moderní koupelna

Nejen společný obývací pokoj nabízí možnosti, jak pracovat s doplňky. Zkuste přinést do koupelny nové barvy a vzory. Nové ručníky a osušky můžete sladit i s nášlapnými koberečky před vanou a toaletou. Vaše koupelna zazáří novými kontrasty i barevnými nápady. Vybírat můžete veselé tóny, ale i jemné a elegantní pastely.

Krásná kuchyně

Do kuchyně můžete vnést pár novinek třeba v podobě nových utěrek, chňapek. Společné stolování vám zpestří nové textilní prostírání nebo ubrousky. Vyberte si z nabídky motivů podle sezony nebo oblíbených barev. Konečný výběr je jen na vás a uvidíte, že s investicí pár korun můžete rozzářit i malou kuchyni.

Luxusní ložnice

Také ložnice si zaslouží vaši pozornost. Nové povlečení vám připomene ve vzorech oblíbené dovolenkové destinace nebo vás retro vzory vrátí ve vzpomínkách ke šťastnému dětství. Vybrat můžete příjemné hřejivé povlečení, které vám zpříjemní dlouhé zimní večery. Na horké léto se můžete připravit chladivým povlečením ze saténu nebo bavlny. Dokonalý pocit luxusu zažijete jedině v kvalitním hedvábném nebo saténovém.

I vaše děti potěší novinky, vyberte jim nové povlečení s oblíbenými postavičky z filmů nebo počítačových her. Na své si přijdou sportovní fanoušci, malé princezny, milovníci zvířátek i květin.