Stínící technika

Rozpálené slunce v horkém létě může nepříjemně vytopit i relativně velký prostor. Váš klidný spánek může v noci rušit dopad světla z pouličního osvětlení. K dosažení větší míry pohodlí a komfortu přispívá i možnost zvýšit pocit soukromí. To vše vám zajistí kvalitní stínící technika. Zajímavě řešené zástěny, žaluzie nebo závěsy přidají interiéru krásný vzhled, vám pak soukromí a žádoucí stín.

Žaluzie pro moderní interiér

Žaluzie si můžete vybrat v klasickém provedení tenkých plastových nebo hliníkových lamel seskládaných v horizontálním směru. Můžete regulovat dopad světla natáčením lamel, žaluzie mohou zcela zaclonit dopad světla, při vytažení působí elegantně a nenápadně.

Další možností jsou žaluzie textilní. Tenké, ale i širší, pásy látky jsou zavěšené ve směru od stropu dolů. Jejich pohyb, rozsah zatažení ale i natočení jednotlivých listů můžete řídit díky prakticky uzpůsobené kolejnici. Na rozdíl od klasických žaluzií můžete vybírat v širším rozsahu barev i vzorů. Látkové žaluzie dodají interiéru luxusní styl.

Originální rolety, závěsy a stěny

Dalším řešením jsou i textilní materiály, třeba ve zpracovaní jako rolety, závěsy nebo stěny. Zde si můžete dovolit i zajímavé experimenty. Vybírat můžete v pestré škále barev od jemných neutrálních tónů až po výrazné nebo kontrastní barvy. Závěsy mohou zdobit také stylizace nebo vzory, velkou plochu může oživit i odlišně tkaná struktura nebo vzor plasticky vytkaný do struktury látky.